Elegante nachtkastlamp met kruikStijl Louis XVITwee vuurgoudkleurig bronsFrankrijk1940/50Voet met fijn gesneden decor van parelachtige rinceaux en voluten, binets en terras versierd met acanthusbladerenGegraveerde beugel, oorspronkelijk lampenkap van geplooide zijde in lichte oker, franje met kwasten.Gedraaide textielkabel, kleur lichtbruin (1,55 m)Recente schakelaar, oorspronkelijke mannelijke stekkerHoogte: 36 cm (aan de bélière)Breedte: 22 cmdiepte : 13 cmDiameter van het terras: 7,5 cmGewicht: 870 gVolledig werkend: geschikt voor standaard E14-schroeffittingen of LED-lampen (niet meegeleverd) maximaal 40 W.Uitstekende staatgeen enkel ongeval of tekort, zelfs niet-ernstigLampenkap met uiterst subtiele ouderdomssporen (zeer weinig zichtbaar), prachtige bronspatina, onberispelijke bekabeling.Er is enkel een klein gebrek aan het bovenste gedeelte van een van de twee nepkaarsen (zie foto omcirkeld in het rood)Zeer fraai exemplaar, zeldzaam in deze staat.Verzending perfect beschermd, gevolgd en verzekerd, via Colissimo of Chronopost.