Tiffany-stijl tafellamp met libellen – handgemaakt glas-in-loodPrachtige Tiffany-stijl tafellamp met een rijk gedecoreerde kap voorzien van het klassieke libellenmotief. De kap is opgebouwd uit handgesneden stukjes glas-in-lood in diepe roodtinten, gecombineerd met blauwe en amberkleurige glasstenen. De libellen hebben gedetailleerde vleugels in geelgroen glas en karakteristieke amberkleurige ogen, wat zorgt voor een warme en sfeervolle lichtuitstraling.De lamp rust op een stevige, decoratieve voet en een gedraaide zuil, beide uitgevoerd in donker patina met mozaïekaccenten die harmonieus aansluiten bij de kleuren van de kap. Voorzien van twee lichtpunten, wat zorgt voor een gelijkmatige en warme verlichting.Deze lamp is zowel functioneel als decoratief en vormt een echte blikvanger in een klassiek, art-nouveau of eclectisch interieur.Specificaties: • Type: tafellamp / schemerlamp • Stijl: Tiffany / Art Nouveau • Materiaal kap: glas-in-lood • Materiaal voet: metaal met patina • Lichtpunten: 2 • Kleur: rood, geel, blauw, amber • Periode: modern (20e/21e eeuw) • Conditie: zeer goede staat • Werking: volledig functioneelBijzonderheden: • Rijk gedetailleerd libellenontwerp • Warme, sfeervolle lichtval • Hoog decoratief gehalteEen prachtige Tiffany-lamp voor de liefhebber of verzamelaar.