Aangeboden een fraaie oude Belgische Treinspoorlamp , vroege vorige eeuw .Materiaal is van Gietijzer , mooie patina , opnieuw bedrading aangebracht en nog werkend .Industriële look , zeer robuust design en een stoer object .Gemerkt achterzijde met B- W , nog de originele look . Fraai te gebruiken als tafellamp of op een industriële Side Table .De foto’s geven een goed beeld van deze lamp .Zeldzame object .Afmeting :H 39 cmBr 17 cmL 29 cm van de breedte voet .Gewicht ongeveer 3 kgWordt goe verpakt en verzonden met PostNL Track & Trace