Origineel amerikaans STOP licht voor op vooroorlogse Amerikaanse klassieke automobiel.Merk: Allumind Chicago.Lamp is werkend en Glas is heel zonder beschadigingen.Compleet met orginele montagesteun en schroefjes.Prachtig exemplaar voor op klassieke prewar automobiel.