Aangeboden een set van 2 fraaie witte opaline hanglampen , afkomstig uit Frankrijk , vorige eeuw.In een goede gebruikte staat , misschien iets vlekjes , iets geruwde bovenrand , maar niet storend .Geen chips aan de mooie gekartelde rand , de foto’s geven een goed beeld van deze lampen .Nog de originele fitting aanwezig , geschikt voor bajonet lampen .Nieuwe bedrading aangebracht , niet uitgetest .Afmeting : H 6 cmDoorsnee 27 cmSamen een gewicht van 800 gWordt goed verpakt en verzonden met PostNL Track & Trace