Lalique - Vaas in trompetvorm - KristalFrankrijk -1960-1969Trompetvormige vaasMateriaal: KristalFabrikant/Merk: LaliqueModel/Naam: LucieGeschatte periode: 1960-1969Land van herkomst: FrankrijkToestand: Uitstekende staat, nauwelijks gebruikt met minimale tekenen van slijtagePrachtige Lalique trompetvaas met een motief.Vaas in een gedraaide trompetvorm, gegroefd en wijd toelopend met schelpvormige motieven aan de zijden van matglas. De voet en de steel zijn van helder kristal. Gesigneerd onderaan de voet: . De vaas verkeert in een prachtige staat. Afmetingen: hoogte 15 cm. Het plateau heeft een diameter van 12,5 cm en een voet van 7,5 cm in diameter. Het gewicht is 588 gram.