Lalique – Modèle Beaugency – Set van 7 kristallen glazen – FrankrijkPrachtige set van 7 glazen van kristal van Lalique, model Beaugency, Franse productie van hoge kwaliteit.De set bestaat uit twee verschillende maten, die een elegante en harmonieuze presentatie op tafel bieden, terwijl ze het verfijnde ontwerp en de uitzonderlijke transparantie van het Lalique-kristal behouden.Samenstelling van de partij :4 middelgrote glazen– Hoogte: 15 cm– Diameter aan de inlaat: 8 cm– Voetdiameter: 6,5 cm• 3 grote glazen– Hoogte: 16 cm– Diameter bij inname : 9 cm– Diameter van de voet: 7 cmKristalhelder en stralend, met de typische kristalheldere klank van huis Lalique.Modèle Beaugency, gewaardeerd om zijn sobere en tijdloze elegantie.Staat:Algemeen in zeer goede staat, zonder barsten of scheuren. Minimale gebruikssporen passend bij de leeftijd (zie foto's).PeriodeTweede helft van de 20e eeuw (rond 1950–1970)Professionele verpakking en veilige verzending.