Laguiole - Kurkentrekker - incl. certificaat van echtheid - zwart ebbenhout - roestvrij staalPrachtig zwart ebbenhout!Als cadeau of voor elke wijnliefhebber!De set wordt geleverd in de originele doos met een Certificaat van Authenticiteit en een luxe zwarte doos.Laguiole kurkentrekkerDocumentatie: Certificaat van authenticiteit.Afmetingen: 11,5 cm x 3,5 cm x 1,4 cm.Materiaal (blad): roestvrij staal.Materiaal (handvat): Zwarte ebbenhout.Herkomst: Frankrijk ontwerp.Packaging: originele luxe zwarte opbergdoos.Voorwaarde: nieuw, niet gebruikt.Laguiole is (naast een merknaam) een specifieke vorm van een mes. Het Laguiole-mes is een hoogwaardig traditioneel Occitaans zakmes, oorspronkelijk geproduceerd in de 'messtad' Thiers, waar 70% van de Franse snijgereedschapproductie vandaan komt, en in het kleine dorpje Laguiole, beide gelegen in Frankrijk.Foto's maken deel uit van de beschrijving.Het object wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd wereldwijd verzonden met een Track-and-Trace-code.Kwaliteit en snelle verzending.