Laguiole - Champagne sabel - Olijfhout handvat - sableOpenen van champagne wordt een feest met de Olijfhout Champagne-zwaard. Champagne (/Cava/Prosecco) is bedoeld om in stijl te genieten. Geïnspireerd door de Franse traditie uit de 19e eeuw, snijdt de elegant gebogen roestvrijstalen champagne-zwaard door flessen. Handvat gemaakt van gepolijst olijfhout. Het lemmet van het zwaard is gemaakt van roestvrij staal in combinatie met een handvat van rozenhout. Het lemmet heeft een dikte van 2,5 mm. Het zwaard wordt verpakt in een luxueuze zwarte doos.Laguiole Champagne Zwaard / SabelAfmetingen: 41 cm (totale lengte) x 2 cm (handvat) x 4 cm (lemmet) x 2,5 mm (dikte van het lemmet).Materiaal (lemmet): roestvrij staal.Materiaal (handvat): 8 cm. Olijfhout.Verpakking: Luxe zwarte doos.Voorwaarde: nieuw, niet gebruikt.Herkomst: Frankrijk, ontwerp: Nederland.Laguiole is (naast een merknaam) een specifieke vorm van een mes. Het Laguiole-mes is een hoogwaardig traditioneel Occitaans zakmes, oorspronkelijk geproduceerd in de 'messtad' Thiers, waar 70% van de Franse snijgereedschapproductie vandaan komt, en in het kleine dorpje Laguiole, beide gelegen in Frankrijk.Foto's maken deel uit van de beschrijving.LeveringHet object wordt zorgvuldig verpakt en wereldwijd verzekerd verzonden met een Track-and-Trace code.Kwaliteit en snelle verzending.