18e-eeuwse ladekast van iepenhout is een karaktervol meubelstuk met een mooi oud slot en bijbehorende sleutel. De kast draagt duidelijk de sporen van gebruik: krasjes, kleine beschadigingen en eerdere restauraties geven het meubel een authentiek verhaal. Ondanks de jaren is het nog steeds een solide en charmante kast die de tand des tijds heeft doorstaan.Sleutel aanwezig.