Mooie Boheemse viool van Emanuel HULLER uit Graslitz. De viool is gebouwd in de twintiger jaren van de vorige eeuw De viool is helemaal gaaf op een goed gerepareerd scheurtje na aan de achterzijde. De viool heeft een prachtig gevlamd achterblad ,het bovenblad is heel fijn generfd. De viool heeft de typische volle Boheemse warme klank. Een prachtig instrument om te zien met weinig gebruikssporen. De maten zijn: Totale lengte. 58,8 Cm Mensuur. 32,5. Cm Corpus. 35,9. Cm Taille. 11,6. Cm Breedte boven. 16,9. Cm Breedte onder. 20,7. Cm Violine en strijkstokken die worden beschreven als 'gecertificeerd' of 'toegeschreven' bevatten afbeeldingen van hun certificaten en hebben daarom een hogere mate van gedocumenteerde zekerheid met betrekking tot maker, herkomst en leeftijd dan instrumenten die alleen worden beschreven als 'gelabeld' (violen) of 'gestempeld' (strijkstokken), waarvoor wij geen enkele garantie geven.