Ets, met de hand gesigneerd en genummerd 14/50 door de kunstenaar - Papier - Emi Sato (geb. 1973) - La - Japan - Heisei-periode (1989 - 2019)Eerst gepubliceerd in de Heisei-periode (1989 - 2019).De afmetingen van de afbeelding zelf (exclusief de marges) zijn 6,2 × 7,3 cm.Emi Satō is een Japanse drukkunstenares. Ze blinkt uit in het maken van miniatuurafdrukken, waarbij katten haar favoriete thema zijn.De gravure verkeert in uitstekende staat.Het product wordt met grote zorg verzonden in een stevige verpakking om vouwen te voorkomen.