Elegant zesdelig servies van platte borden in porselein uit Limoges, vervaardigd door het prestigieuze huis L. Bernardaud & Cie, een van de meest gerenommeerde fabrikanten van Limoges sinds het einde van de 19e eeuw.Deze borden hebben een prachtige rand met feston, benadrukt door een matte gouden decoratie die in twee lagen is aangebracht en vervolgens met agaat gebrand is, een traditionele techniek die wordt gebruikt om een rijke glans en een duurzame afwerking te verkrijgen.Zeer goede staat, geen chips of barsten, de rand is zeer goed bewaard gebleven.Enkele kleine mogelijke gebruikssporen, in overeenstemming met de leeftijd.Diameter 26 cm