Ned. zilveren miniatuur zeilschip als flessenstopper.Gedetailleerd in mooie kwaliteit van 833/1000 zilver.De twee vlaggen aan boord kunnen ook bewegen.Meesterteken is van J. Verhoogt, Hoorn, 1894-1936.Datering omstreeks het begin 20e eeuw.Conditie is zeer goed.Zie alle foto's s.v.p.(ook voor de maten)Zij maken deel uit van de omschrijving.Word uiteraard goed verpakt verzonden.Please Note:De displays & fles maken geen deel uit van dit kavel.(deze zijn enkel bedoeld om de foto's te optimaliseren)Veel succes met het bieden!