Prachtige antieke telefoon met een mooie roterende draaischijf. De draaischijf draait soepel.Prachtige zwarte/nikkel telefoonhoorn in goede staat; de telefoon heeft nog steeds zijn originele stoffen kabel. Met een mooie verbindingsdoos.gedateerd in 1933Gemarkeerd met: KTAStelefoonhandvat gemarkeerd met: KJOBENHAVNS TELEFON AKTIESELSKABFunctie: Niet getestTamelijk goede staat, met slijtage door leeftijd en gebruik.Metingen:Hoogte 21 cmBreedte 18 cmDiepte 20 cmGewicht (netto)4,5 kgMateriaal: metaal/nikkel gecoat