Antieke houten krukje met gedraaide balusterpoten, karakteristiek voor Engelse “joint stools” uit de 19e eeuw, gemaakt van eiken met zichtbare patina en gebruikssporen. Het ontwerp wijst op Engelse oorsprong, specifiek Jacobean-stijl (vroeg 19e eeuw), met ring-gedraaide poten, H-vormige stijlen en een plankzitting – typisch voor multifunctionele stools gebruikt als zitmeubel of tafel. Vergelijkbare exemplaren komen uit regio’s als Yorkshire of Gloucestershire, vaak met handgemaakte pennenverbindingen. Heel stevig en zware kwaliteit. Zorgvuldige verpakt en aangetekend verzonden.