Oorspronkelijke industriële atelier-/laboratoriumkruk uit het midden van de twintigste eeuw.De kruk heeft een tubulair frame van nikkelgeplateerd staal met een ronde zitting en rugleuning, bekleed met hoogwaardige kunstleer (skai).Details• Periode: rond de jaren 1950 tot 1960• Oorsprong: Europa (waarschijnlijk Duitsland of Nederland)• Materialen:• frame: nikkelgecoat / chroomstaal• zitting en rugleuning: kunstleder• Kleur: bruin• Hoogte: vaste hoogte• Stijl: industrieel / modern uit het midden van de twintigste eeuw / atelierontwerpVoorwaarde• De bekleding verkeert in een zeer goede tot uitstekende staat, bijna als nieuw• Het frame vertoont enkele kleine roestvlekjes en een patina die bij de leeftijd past• Structureel solide en stabiel• Geen scheuren, geen losse onderdelenDe lichte patina op het metaal geeft karakter en authenticiteit. De kruk is niet te sterk gerestaureerd.Speciale notitieDit type kruk werd oorspronkelijk gebruikt in kunstenaarsateliers, technische studio's en laboratoria en is nu zeer gewild als een functioneel ontwerpelement voor interieurs, studio's of creatieve ruimtes.