Franse kralen zakkroon kroonluchter (basket chandelier, sac à perle) van rond 1900 in Rococo / Baroque stijl.Uitgevoerd in verguld brons met kristalkralen en E27 lamp fittingen.In goede staat, kristallen zijn ultrasoon schoongemaakt en professioneel gerestaureerd. Door taxateur geschat tussen 1800-1900 en een verzekerings waarde van 6500 Eur.Verguld brons met kristal+/- 90cm +/- 30kgTe bezichtigen in Zwolle, Nederland.French beaded bag chandelier (basket chandelier, sac à perle) from around 1900 in Rococo/Baroque style.Made of gilded bronze with crystal beads and E27 sockets.In good condition, the crystals have been ultrasonically cleaned and professionally restored.Estimated by an appraiser to date between 1800 and 1900 and with an insurance value of €6,500.Gilded bronze with crystal+/- 90cm+/- 30kgThe object can be inspected in Zwolle, The Netherlands.