Ervaar de weelderige elegantie van deze schitterende vintage Italiaanse 'fruit'-kroonluchter, een waar pronkstuk dat direct de aandacht opeist. Het verguldmetalen kooiframe, rijkelijk gedrapeerd met heldere kristallen kralen en guirlandes, vangt het licht op een betoverende wijze op.Uniek aan dit exemplaar zijn de opvallende rode en grijze/donkere glazen bollen, die het klassieke 'macaroni'- of 'fruit'-ontwerp tot leven brengen. Deze details voegen een speelse, doch verfijnde toets van kleur toe aan het barok-geïnspireerde ontwerp.Of u nu een weelderige entree, eetkamer of hotellobby wilt verrijken, deze kroonluchter biedt een tijdloos statement van elegantie, luxe en vakmanschap.Op de foto's is duidelijk te zien dat deze luster nog niet werd gepoetst en op haar originele plaats hangt sinds begin jaren zeventig. We tonen de luster dan ook graag in zijn originele toestand, let aub ook op de laatste foto's: er zijn twee kristalkuipjes onder twee lichtpunten beschadigd.Afmetingen (indicatief)Omtrek: 191 cmDiameter: 61 cmHoogte zonder ketting: 77 cm