Een in een zeer goede staat verkerende glazen Serica vaas ontworpen door de bekende ontwerper Ulrica Hydman-Vallien voor glas-atelier Kosta Boda tussen 1980-1990. Deze vaas komt uit de Open Minds serie en is gesigneerd aan de onderkant met Kosta Boda Ulrica HV 7041022( modelnummer) De hoogte is maar liefst 40 cm. Opvallend kenmerk is het witte gezicht met rode lippen. Gemaakt van helder glas met daar doorheen ingelegde ondoorzichtige paarse en amberkleurige wervelingen. Een aanwinst voor elk interieur!