Zeer fraai chinees porselein fencai wushuangpu dekselkom en schotel uit laat 19e eeuw. (Xiangfeng merk)Het dekselkommetje is 9 cm hoog, diameter is 9,8 cm.Diameter van het schoteltje is 13 cm.Conditie: Alle zijn zeer goede conditie. Geen chips,haarlijn en/of restauratie.Het kavel wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verzonden.