Zeldzaam porseleinen beeld van de Heilige Maagd Maria, vervaardigd door de fabriek “Kontakt. Wytwórnia Porcelany Technicznej” in Szopienice (Polen), actief 1945–1949. Vanaf 1947 produceerde de fabriek kleine series religieuze beeldjes. Slechts enkele exemplaren zijn bekend.Dit stuk is gesigneerd met een groen schild met de letter “S"Materiaal: wit geglazuurd porseleinHoogte: 26 cmPeriode: 1947–1949Conditie: zeer goedHerkomst & literatuur Vermeld in: Gatys & Gatys, Fabryki porcelany Górnego Śląska, 2011, p. 100.Een identiek exemplaar werd eerder geveild bij Desa Katowicka.