De Porceleyne Fles – Delfts blauw bord met bloemboeket – J. Parqui – 1975Fraai handbeschilderd Delfts blauw bord van de gerenommeerde Delftse plateelbakkerij De Porceleyne Fles (Royal Delft), gedateerd 1975 en gesigneerd door plateelschilder J. Parqui.Het bord is gedecoreerd met een rijk uitgewerkt bloemboeket, uitgevoerd in klassiek blauw-wit, een geliefd motief binnen de Delftse traditie.Details: • Fabrikant: De Porceleyne Fles (Royal Delft) • Plateelschilder: J. Parqui • Decor: Bloemboeket • Herkomst: Delft, Nederland • Jaar: 1975 • Materiaal: Geglazuurd aardewerk (Delfts blauw) • Techniek: Handbeschilderd • Diameter: ca. 23 cm • Merktekens: Fabrieksmerk met fles-symbool, jaartal en schilderssignatuur (achterzijde)Conditie:In goede vintage staat. Geen barsten of restauraties. Lichte ouderdoms- en gebruikssporen passend bij de leeftijd.Bijzonderheden:Authentiek Nederlands verzamelobject uit de 20e eeuw. Het klassieke bloemboeket en de signatuur van de plateelschilder maken dit bord aantrekkelijk voor verzamelaars van Delfts blauw en Royal Delft.Zorgvuldig verpakt en verzonden.