Chinees nieuwjaar verkoopLetop!Het is op dit moment niet mogelijk pakketten naar de Verenigde Staten te sturen. Zeer fraai antiek Chinees blauw wit porseleinen kom, 17e eeuw, Kangxi periode. Prachtig diep kangxi blauw kleur geschilderde met karakters en bloemendecor. Zowel aan binnenzijde als aan buitenzijde. Onderzijde zeskarakter merk Chen Hua, maar Kangxi periode. Mooi Nieuwjaar geschenk.Conditie: zeer goede conditieenkele gebruikssporen en bakfoutjes, zie foto's1 mini fritjes aan de rand, zie foto’sAfmeting7,3 cm hoog en 15,8 cm diameter Verzendkosten wereld 35 euroenkel verzendenIntercontinentaal verzenden duurt ca 10-15 werkdagen in bijzonder situatie kan het ca 20-25 werkdagen duren.