Kleine mand van Satsuma-porselein - Japan - begin 20e eeuwZeer mooie porseleinen mandvaas met Satsuma‑decor en vergulding.Draagt een merk, de vorm is erg elegant.Lengte - 10 cm.Hoogte - 9,5 cm.Goede staat - lichte gebruikssporen - zie de foto's.