Pot couvert en porselein Satsuma - Japan - begin 20e eeuwZeer mooie tripodpot van porselein met Millefleurs-decor en vergulingen.Draagt een merk, de vorm is erg elegant.Diameter - 8,3 cm.Hoogte - 8,5 cm.Goede staat - lichte gebruikssporen - zie de foto's.