Grote Chinese Qianlong kom met een prachtig Famille Rose decor bestaand uit Vogels temidden van een bloemrijke tuin met pioenen, magnolia's, lelies en pompoenen. Het gaat waarschijnlijk om een punchkom of een hele grote kastkom. De datering is het tweede kwart van 18e eeuw, 1730-1750. Het groen van de bladeren ligt nog dicht bij de kleurstellingen van de Yongzheng periodeAfmetingen:11,5 x 26,7 cmConditie:Redelijk goed, een haarlijn met geassocieerde gerestaureerde chip aan de binnenzijde van de rand en 2 miniscule fleabites. (zie foto's).