Compleet antiek koffieservies vervaardigd in Baudour (België) doorDe Fuisseaux / S.A. des Pavillons – Division Porcelaine.Datering: ca. 1935–1955 (Art Deco / vroege naoorlogse periode).Wit porselein met bordeaux/roze gemarmerde band en goudrand.Inhoud:• 11 grote bordjes (1 met kleine randbeschadiging)• 11 kleine bordjes (2 met kleine randbeschadiging)• 9 koffiekopjes (1 met randchip)• Koffiepot• Suikerpot• MelkkanConditie:Overwegend goede staat gezien de leeftijd.Enkele stukken hebben kleine randbeschadigingen, duidelijk zichtbaar op de foto's.Geen grote barsten of restauraties waargenomen.Originele fabrieksstempels “Baudour (Belg.)” aanwezig.