Mooie theepot en kopje van porselein uit Parijs uit het midden van de 19e eeuw.Geschilderd decor van landschapschilderingen, verhoogd met goud.Mooi kopje in de vorm van een gondel.Uitstekende staat voor beide, kleine gebruikssporen op het goud maar niets ernstigs. Gebrek in de afwerking van de theepot met handvat, zichtbaar op de foto's.Geen merkenTheepot : 20cmTas: 7,5 cm