Vintage Handmatige Koffiemolen – Uniek DesignstukBreng karakter in je keuken of interieur met deze prachtige vintage handmatige koffiemolen.Met zijn crème- en blauwe accenten, robuuste metalen hendel en zichtbare glazen opvangbak is dit item zowel functioneel als decoratief.Waarom dit item? • Volledig handmatig – voor een pure en authentieke koffie-ervaring • Uniek vintage design, perfect als eyecatcher in elk interieur • Mooi zichtbaar maalmechanisme met glazen reservoir • Tijdloze kleurencombinatie die past in vintage, retro en designkeukensStaat: Gebruikt met karaktervolle, charmante gebruikssporen die het vintage gevoel versterken.Ideaal voor: koffie-liefhebbers, interieurstyling, horeca-decor, verzamelaars of als uniek cadeau.