Antieke houten koffiemolen met koperen kom – ca. 1840–1860Prachtige antieke houten koffiemolen met koperen maalbak, afkomstig uit de periode circa 1840–1860. Een authentiek staaltje vakmanschap uit de vroege 19e eeuw, met een warme, doorleefde uitstraling.De molen bestaat uit een massief houten basis met uitschuifbare lade waarin de gemalen koffie wordt opgevangen. De bovenkant is voorzien van een koperen kom met een ijzeren maalmechanisme en handvat. De lade heeft een porseleinen knopje – een charmant detail dat typerend is voor deze periode.Conditie:Goede, authentieke staat met gebruikssporen passend bij de leeftijd. De patina van het hout en koper versterkt de antieke uitstraling. Het mechanisme is aanwezig; niet getest op werking.Een bijzonder en decoratief verzamelobject, perfect voor liefhebbers van antieke keukengereedschappen of landelijke interieurs.