Leather Hutbagage – Koninklijke Rotterdamsche Lloyd (M.S. Indrapoera) – J.F. Lapré – ca. 1925 – Scheepvaart / Maritime Travel CaseVERKOOPTEKSTBijzonder authentieke leren hutkoffer afkomstig uit de glorietijd van de Koninklijke Rotterdamsche Lloyd. Dit compacte model (hutbagage) werd gebruikt aan boord van de M.S. Indrapoera, een passagiersschip dat voer op de beroemde lijndienst naar Nederlands-Indië.De koffer draagt nog duidelijk het originele Lloyd bagagelabel met naam J.F. Lapré en de vermelding Indrapoera – Rotterdam. Zulke labels zijn zeldzaam en geven dit object een volledig te traceren maritieme herkomst.Gemaakt van zwaar plantaardig gelooid leer, verstevigd met klinknagels en dubbele stiksels. De riemen, greep en sluitingen zijn in vintage staat, wat het stuk een rauwe, puur authentieke uitstraling geeft — precies zoals gevonden uit een scheepstrunk of oude zolder.Een decoratief en zeer verzamelwaardig stuk scheepvaartgeschiedenis. Perfect voor maritieme verzamelaars, vintage-liefhebbers, etalages of fotografiestyling.Conditie (zoals verwacht bij origineel hutbagage uit ca. 1925):Zichtbare slijtage aan leer, gebruikssporen, krassen en patinaHandgreep versleten / beschadigdRiemen en sluitingen in gebruikte staatBinnenzijde met vochtvlekken en ouderdomssporenVolledig authentiek, niet gerestaureerd, puur decoratief.Afmetingen53 × 32 × 18 cm---Herkomst & bijzonderhedenKoninklijke Rotterdamsche Lloyd, RotterdamToegewezen aan passagier J.F. LapréGebruikt aan boord van M.S. IndrapoeraOrigineel bagagelabel aanwezigCa. 1925–1940VerzendingWordt zorgvuldig verpakt en met tracking verzonden.