Zilveren miniatuur grote koets met 6 paarden, Nederland, Haarlem1961 - 1980J. M. van WaverenIn mooie details uitgevoerd De koninklijke koets is Nederlands gekeurd met zwaardje en meestermerk J.M. van WaverenDe afmeting zijn 15,5cm. x 2,5cm. x 4,4 cm. lxbxhGewicht is 96 gramFoto's zijn onderdeel van de omschrijving.