Art Nouveau koekjesemmer van beschilderd glas met verzilverd metalen montuur – einde 19e eeuwElegante Art Nouveau koekjestrommel van gesatineerd mondgeblazen glas, rijkelijk versierd met goudkleurige bloemmotieven die met de hand zijn beschilderd, met een montuur van verzilverd metaal dat fijn geëtst is.Verfijnd decoratief voorwerp uit het einde van de negentiende eeuw – begin twintigste eeuw, in zeer goede staat van behoud.Zeer goede algemene staat, conform aan de leeftijd:• geen kras of scheur in het glas,• decor geschilderd en verguld, goed bewaard met lichte normale slijtage,• zilverkleurig metaal met patina van gebruik,• deksel en handvat functioneel.