Art Deco pendule, met meerdaags uurwerk. Met mooie warme patina en prachtige tekening in het hout. Met fraai gestileerde wijzers en Arabische cijfers. Uurwerk loopt prima en wordt geleverd met slinger en sleutel. Het uurwerk is voorzien van gongstaven. Na transport kan enige fijn-afstelling nodig zijn. Foto's completeren deze beschrijving. Wijzerplaat is ietwat sleets. Deurtje verdient aandacht.Kavel wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden. Gewicht bij benadering.