Zeldzaam schaalmodel klokke Roeland gesigneerd door de ontwerper Jan Anteunis.1948. In zeer goede staat met prachtige klankOp de klok staat vermeld Myn Gent myn volk zoo trots zoo trouw uw taal en tolk bij vreugd of rouw 1314-1651Mijn naam is klokke roeland als men se luut est sturme in t landHoogte 24,5cm Breedte 47,5cmDiepte 27cm