15 KLM Business Class HuisjesAlle huisjes zijn leeg, geseald en zonder beschadigingen maar hebben wel craquelé Nummer 3 - 2013Nummer 5 - 2010 Nummer 12 - 2009 Nummer 17 - 2009 Nummer 18 - 2012Nummer 37 - 2009 Nummer 40 - 2013Nummer 46 - 2009Nummer 50 - 2011 gevuld Nummer 60 - 2009 Nummer 60 - 2014 Nummer 64 - 2010Nummer 71 - 2013Nummer 79 - 2009Nummer 81 - 2011Foto's maken deel uit van de advertentie!