Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 10

Keukenmeid met haan en stilleven van groenten en vruchten, Olieverf op doek, , (hxb) ca. 132 x 102 cm, , Gerlach, Europese school, mogelijk Spaans, 19e eeuw, locatie excursiezaalLet op! Kavel bevindt zich op de eerste verdieping alleen toegankelijk via trap

Andere interessante kavels