De hanger is van 18 karaat witgoud.De ketting is van 925 zilver en wordt als geschenk toegevoegd.Deze unieke hanger is fijn gemodelleerd in de vorm van een kat!Voortkomend uit de warme oceanen van Australië, hebben de South Sea parels een prachtige levendige witte kleur met een rijke glans en kenmerken ze een natuurlijke gevormde kop en buik.De ogen, snorharen en staart zijn gebogen en vervaardigd uit 18 karaat witgoud.De ketting is gemaakt van 925 zilver en is 45 cm lang, met een kreeftsluiting. De hanger meet nog eens 2,5 cm.Verpakking: kettingen sieradendoos en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.