Een mooi 14 karaat gouden collier met een vast middenstuk bestaande uit 4 schakels gezet met een ovale cabochon geslepen bloedkoraal De schakels zijn prachtig gedecoreerd en hebben een geschulpte rand. Het collier is in een uitstekende conditie zonder zichtbare gebruikssporen. Materiaal: 14 karaat geel goudAfmeting: lengte collier 41 cm, kleine schakels 10 mm x 9 mm, grote schakel 20 mm x 14 mm Totaal gewicht: 6.75 grKeurmerk: 585 en Hollands waarborgkeur voor 14 karaat goudEdelstenen: 4 x cabochon geslepen bloedkoraal, 1x 11mm x 8 mm en 3x 6 mm x 4 mmConditie: uitstekendHet collier zal zorgvuldig worden verpakt en aangetekend worden verzonden met inbegrip van tracking informatie.Het collier kan ook worden opgehaald in onze winkel in Haarlem.