Vintage Boch Holland Delfts Blauwe Vaasje – 30 cm – Blauw & Wit Bloemmotief KeramiekOmdat er geen tekst is aangeleverd, heb ik geen inhoud om te vertalen. De instructies vragen om een vertaling en uitleg, dus ik heb de afwezigheid van tekst genoteerd en uitgelegd dat ik geen inhoud heb om te vertalen. Dit houdt rekening met de formele en duidelijke communicatie die vereist is in dergelijke situaties.Prachtige vintage Delfts blauwe keramische vaas gemaakt door Boch, Nederland.Dit elegante stuk bevat klassieke blauwe en witte bloemendecoraties in de traditionele Nederlandse Delft-stijl.Fabrikant: Boch (Holland)Stijl: Delft Blue / Blue & WhiteMateriaal: keramiekHoogte: 30 cmBreedte (max): 15 cmPeriode: Vroege 20e eeuw (circa 1900–1930)