Jolie VerseuseKan Art Déco van het beroemde Belgische keramiekhuis Boch Frères Keramis.Polychroom bloemendecor van herfstbloemen en verbrande bladerenOntworpen door Raymond Henri ChevallierBlauw interieurGemarkeerd op de onderkant van de stempel van Boch Frères in rood-bruin.Cijfers "6"Vorm van de vaas: 1474 hol.H : 215 - C : 120 - B : 65In keramiek fijnfaïenceZoeken door verzamelaarIn goede staat, zonder beschadiging, gebruikssporen van de vergulding.Oorspronkelijk uit België, jaren 1940De foto's maken deel uit van de beschrijving.Verzending verzorgd met DPD, UPS of Bpost.