Vaas – Charles Catteau voor Boch Frères Keramis – Model D2343 – Polychroom decor met gestileerde bloemen – ca. 1930s – KeramiekBeschrijvingOvale vaas, vormnummer 1270 in relief gemerkt, uitgevoerd bij Boch Frères Keramis (La Louvière, België), ontworpen door Charles Catteau. Decor D2343, met grote gestileerde bloemen in geel-, groen- en bruintinten op een licht gesprenkelde achtergrond. Boven- en onderzijde in donkerbruin glazuur met fijne verticale lijnen (soms aangeduid als ‘rain décor’), en een sierband met stippen onder de hals. Binnenzijde mond in okergeel. Modeltypisch voor Catteau’s florale art deco ontworpen in 1938. Fabrieksmerk, , ondergeschreven D.2343, en monogram in penseel (onbekend). Conditie: normaal lichte craquelévorming en enkele kleine productie-oneffenheden, verder zeer goed, zonder significante schade.Het Item wordt met zorg verpakt, verzekerd met track & trace tot bij u aan de deur.