Charles Catteau vaas D1174 van Boch Keramis - Keramis BochMeerkleurig decor met gestileerde florale motieven. Kleuren: lichtblauw, geel donkerblauw en zwart. Motieven van bloemen en geometrische art deco figurenVormgever: Charles CatteauType/decornummer: D1174Vorm: F975Bouwjaar: 1928Materiaal: Keramiek - creamware - craqueléHerkomst: België - La Louvière - Keramis BochConditie: goed, maar bevat ouderdomstekenen (zie foto's)Afmetingen: - Hoogte: 30,5 cm- Buik: 17 cm- Voet: 10 cm- Opening: 8,6 cmDe foto's maken deel uit van de beschrijving. Zorgvuldige en snelle verzending met gekende postbedrijven.