Deze opvallende Keith Haring-posters, ingelijst in een strak zwart matte aluminium lijst van 30 x 30 cm met 2 mm glas, barst van energie en speelsheid. Met Harings kenmerkende dikke lijnen en levendige rode accenten toont het kunstwerk een speelse verzameling figuren, dieren en symbolen die zijn iconische pop-artstijl belichamen. Perfect voor verzamelaars of fans van levendige, dynamische kunst. De lijst voegt een verfijnde touch toe, waardoor hij klaar is om in elke ruimte opgehangen te worden.Deze unieke Keith Haring-stukken van LEM Art Group zijn zeldzame vondsten en perfect om elke moderne kunstcollectie te verrijken. Mis deze kans niet om deze levendige, prachtig ingelijste werken uit de popartgeschiedenis te bezitten!