Mooie aquarel met nog heldere kleuren.Gesigneerd en gedateerd '66 linksonderBeeldmaat 71x49 cm. Lijstmaat 99x73x3 cm.Kees Verwey werd geboren te Amsterdam op 20 april 1900 en overleed te Haarlem op 23 juli 1995.Opleiding aan de School voor Kunst- en Kunstnijverheid te Haarlem 1918-1919 en de Rijksacademie van Beeldende Kunst te Amsterdam 1925-1926.Leerling van Henri Frédéric Boot, J.H. Jurres en Samuel Jessurun de Mesquita.Leraar van o.a. J. Chapon, Henk Fonville, Frans Funke, J. van Geem, Cor Hak, Wim Steyn, F. Verpoorten en Henk v.d. Vet.Werkte tot 1921 in Santpoort-N, Amsterdam 1922-1923, Santpoort-N 1924-1926, Spaarndam 1928-1930 en Haarlem 1930-1995.Schilder, aquarellist, tekenaar, graficus en illustrator.Bloemstilleven, portret, stadsgezicht, strand, interieur en landschap.Verkreeg de Rembrandtprijs in 1961. Mede oprichter van de Hollandse Aquarellisten Kring. Lid van de kunstenaarsverenigingen "Kunst Zij Ons Doel" te Haarlem en de Kennemer Kunstenaars Kring.