Een model van een Inuit-kajak op een houten standaard, met een lengte van 48,5 cm, vervaardigd op traditionele wijze met vissenvellum strak gespannen over een licht houten skeletframe, de jacht- en visuitrusting uit hout en botten gesneden, het gebeeldhouwde houten figuurtje gekleed in linnen traditionele kledij.Dergelijke modellen werden in de vroege tot midden 20e eeuw vervaardigd om aan toeristen en militairen te worden verkocht tijdens hun verblijf in Groenland. Velen van hen vonden daardoor hun weg naar Denemarken.Conditie: Over het algemeen goed, geen significante beschadigingen of reparaties. Kleinere slijtage die past bij de leeftijd, mogelijk kleine stukjes losgekomen. Zie de foto's voor een vollediger overzicht.Deze veiling wordt zorgvuldig verpakt en verzonden per geregistreerde en verzekerde post.De standaard is bij de verkoop inbegrepen.