Techniek: Originele houtsnede, uitgegeven door UnsodoKunstenaar: Okada Koichi (1907-?)Getiteld: "Kawaguchi-ko no Fuji" 河口湖の富士 (Mt Fuji vanaf het Kawaguchi-meer)Japan - Heisei-periode (1989-2019)originele afdruk - open editieKoichi Okada werd geboren in 1907 in Tokio, studeerde bij Ishii Hakutei en Arishima Ikuma, en was lid van de kunstgroep Issuikai. Okada staat bekend om zijn prachtig gedetailleerde houtsneden die Mount Fuji afbeelden en wordt beschouwd als een ware Shin-Hanga-meester.De kleine snede in de rechterbenedenhoek is geen beschadiging van de afdruk, maar een gids die bekend staat als ‘kento’ om de houtblokken correct uit te lijnen die worden gebruikt om elke verschillende kleur aan te brengen.Uitgever: UnsodoCarver: ŌkuraPrinter: HaradaEerste editie circa 1950. Dit is een latere editie, gedrukt met behulp van de originele houtsneden.Dit artikel is zo goed als nieuw. Uitstekende staat en levendige kleuren!De verzending zal plaatsvinden tussen hardboard en kartonnen platen om schade tijdens het transport te voorkomen. Bijna wereldwijd verzonden, verzekerd met traceerpost.