Houten wandvitrine met glas aan de voorzijde en aan beide zijkanten. De buitenzijde is handgeschilderd in een grijsgroene tint. Het interieur is in crème geschilderd. De kap heeft een gebogen vorm en de ruitverdeling bestaat uit kleine glasvlakken.Aan de achterzijde bevinden zich twee metalen ophangoogjes. De constructie bestaat uit massief hout, waarschijnlijk grenen of vuren — typisch voor Nederlandse landelijke meubels uit deze periode.Herkomst: NederlandGeschatte periode: Circa 1880–1920Kleur: Grijsgroen exterieur, crème interieurAfmetingen:Hoogte 63,5 cm – breedte kap 68 cm – breedte kast achterzijde 62 cm – diepte kap 17 cm – diepte kast 15 cm.Staat:Gebruikssporen passend bij de leeftijd. Glas aanwezig en zonder scheuren of barsten. De verf toont slijtplekken op de randen en hoeken, wat bijdraagt aan het patina. Constructie is stabiel en solide. Sluitwerk aanwezig.Onderzijde:Massieve houten plank met zichtbare schroefverbindingen. Geen recente reparaties zichtbaar. Het hout toont natuurlijke krimp- en droogscheuren, passend bij de ouderdom.Opmerking:Kan direct worden opgehangen via de aanwezige metalen ophangoogjes.Verzending:Ophalen in Montfoort (NL) in verband met het glas en formaat. Dit kastje is niet geschikt voor verzending.