Zeer fraai vintage (klep)kastje uit de jaren '60 in Deense stijl gemaakt van hout bedekt met beuken fineer. Welke is uitgerust met schuine ronde pootjes wat typerend is voor de Deense stijl. Het kastje is ook te gebruiken als plantentafel / bijzettafel / tv meubel / nachtkastje.Het deurtje is voorzien van een prachtig handvat en gaat open en dicht door middel van een koperen pianoscharnier en sluit met een kogelslot welke ook van koper is.